Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Veebipoe LOOMEPESA.EE (edaspidi veebipoe) omanik on Loomepesa OÜ (registrikood 14181838), asukohaga Jaama 2, Kuressaare

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad sisaldavad käibemaksu.  
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub  kättetoimetamise viisist. 

Tellimusega hakkame tegelema kohe, kui tellimus meieni jõuab. Käsitöötarbed postitame paki 2 (kahe) tööpäeva jooksul peale makse laekumist teie poolt valitud pakiteenusega. Kingipesas asuvad käsitlöötooted võtavad veidi kauem aega. Iga toote juurde on kirjutatud vastava toote kliendini jõudmise maksimum aeg. Kui on soov kasutada mõnda muud saatmisviisi, võtke meiega ühendust info@loomepesa.ee. Kuressaares võimalus pakk ka käest kätte saada.

Tellimuse vormistamiseks leia sobiv toode, määra kogus ja vajuta koguse kõrval oleva ostukorvi ikoonile. Kaup lisatakse ostukorvi. Kui oled kõik vajaliku ostukorvi lisanud, vali ülevalt ostukorv, kontrolli veelkord üle, et kõik vajalik on ostukorvis, vali kättetoimetamise viis ja vajuta "kinnita tellimus".
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.  

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimuse kinnituseks tuleb teile arve ka e-mailile. Kui on soov saada ka paberarvet, siis palume selle soovi lisada märkustesse. 

Kui Tellimus ületab 35 eurot, siis on trantsport tasuta!

Arve tasumiseks on aega üks nädal.  
Loomepesa OÜ

Swedbank a/a: EE392200221065875347  

Maksekorralduse selgitusse palume kirjutada arve numbri.

Kui on soov tellimus tühistada, siis palume saata e-maili info@loomepesa.ee

Kui sa leiad, et võiksid olla meie püsiklient, siis tee linnuke kasti "registreeri kasutajaks" . Püsiklientidele põnevad pakkumised. 

Kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@loomepesa.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel.

Meeldivale koostööle lootes
Teie Loomepesa